Od stredy 1.4.2020 bude zberový dvor Hamuliakovo otvorený v letnom režime

Sobota 8:00 až 19:00

Nedeľa 17:00 až 19:00

Zatvorené na obedňajšiu prestávku vždy od 12:00 do 12:30

Naďalej platia nasledujúce obmedzenia:

1/ na zamedzenie kontaktu sa do odvolania nebude preberať spoplatnený odpad, teda stavebné odpady a objemné odpady (nábytok apod.) – tento odpad prosím skladujte doma a prineste ho až po ukončení mimoriadnej situácie.

2/ vstup do areálu zberného dvora bude umožnený len JEDNOTLIVO a S RÚŠKOM – počkajte pred vstupom do areálu na pokyn zamestnanca:  čakajte vo vozidlách a neblokujte bránu ani prístupovú komunikáciu

3/ odpad prosíme VOPRED doma ROZTRIEDIŤ  a kartóny NAREZAŤ na malé kusy tak, aby  manipulácia s odpadom v areáli nezdržiavala ostatných čakajúcich.

4/ NEZABUDNITE si priniesť identifikačnú kartičku –   zamestnanec bude požadovať jej predloženie od osôb, ktoré nepozná. Obyvateľom z iných obcí NEBUDE vstup umožnený!

Ďakujeme Vám vopred za pochopenie a rešpektovanie týchto obmedzení. V prípade nerešpektovania pokynov a vzniku problémov bude zberový dvor OKAMŽITE UZATVORENÝ.