23. apríla – utorok o 17:00 do 19:00.
Otvorený tréning podľa metody COERVER COACHING.
od 18:00 maju tréning r 2004 a 2005 – FK Šamorín
od 19:00 maju tréning 2001 a 2002 FK Šamorín

Tréning povedie: Milan Mintál
Hosťami tréningu budu:
Tomáš Klečka – riaditeľ COERVER COACHING Česko / Slovensko
Josef Neměc – technický riaditeľ COERVER COACHING Česko / Slovensko
Ľubomír Moravčík – technický riaditeľ COERVER COACHING Slovensko

Josef Němec je bývalý český fotbalista, záložník a fotbalový trenér. Začínal ve Vojkovicích, poté hrál za Ostrov, Slavii Karlovy Vary, SC Xaverov, Duklu Praha, Spartu a Viktorii Žižkov. Od podzimu 1998 hrál za mexický Cruz Azul. V lize odehrál 240 utkání a dal 22 gólů. Se Spartou získal v letech 1995 a 1997 dvakrát ligový titul a s Cruz Azul
postoupil do finále jihoamerického Poháru osvoboditelů.

Ľubomír Moravčík je bývalý slovenský futbalista a futbalový tréner. Hrával v rokoch 1983 až 2002 na pozícii stredopoliara, tvorcu hry.[1] Bol označovaný za špecialistu na priame kopy a technicky nadaného hravého futbalistu.]
V najvyššej súťaži debutoval 16. októbra 1983 proti Tepliciam. V drese Nitry odohral šesť sezón a stal sa najslávnejším hráčom pochádzajúcim spod Zobora. Po MS 1990 odišiel do francúzskeho Saint-Étienne. Tu bol považovaný za jedného z najlepších cudzincov v Ligue 1.[3] V roku 1996 St. Étienne zostúpil do druhej ligy a klub nemal dostatok financií na vyplatenie svojich hráčov, vrátane Moravčíka. Prestúpil tak do korzického klubu SC Bastia, ktorý hrával Ligue 1. V roku 1998 utrpel ťažkú zlomeniu nohy, ktorá ho na dlhší čas vyradila z hry. V roku 1998 prestúpil do Nemecka, konkrétne do MSV Duisburg. Tu napriek solídnym výkonom nebol Moravčík spokojný a po odohratí piatych ligových zápasov opustil klub. V tomto období dokonca rozmýšlal o ukončení kariéry.
V tom istom roku však na podnet slovenského trénera Jozefa Vengloša podpísal zmluvu so slávnym škótskym veľkoklubom Celtic Glasgow. Jeho ligovým debutom bol zápas proti Dundee FC 7. novembra 1998. Do pamäti fanúšikov Celticu sa zapísal už o tri týždne neskôr, keď v tradičnom a ostrosledovanom derby proti Rangers. Celtic vyhral v tomto zápase 5-1 a Moravčík bol vďaka svojmu výkonu a dvom streleným gólom hviezdou stretnutia. Postupne sa tak Moravčík stal hviezdou mužstva a miláčikom tribún, známa bola jeho spolupráca s ďalšou legendou klubu Henrikom Larssonom. V roku 2001 bol uvedený do Siene slávy Celticu. Kariéru ukončil v drese japonského klubu JEF United Ičihara.
Reprezentačná kariéra
Vrchol reprezentačnej kariéry zažil Ľubomír Moravčík na MS 1990 v Taliansku. Nastúpil vo všetkych piatich zápasoch československého mužstva. V dôleižtom štvrťfinálovom zápase proti Nemecku ho fauloval Pierre Littbarski v pokutovom území, ale rozhodca Kohl vylúčil pre svoju impulzívnu reakciu (vykopnutie kopačky) práve Moravčíka.] Po rozpade Česko-Slovenska sa stal spolu s Tittelom a Dubovským lídrom slovenského mužstva. Ako najskúsenejší hráč sa stal aj kapitánom. Za československú a slovenskú reprezentáciu nastúpil celkovo 79-krát a strelil 13 gólov. Viac štartov mal v čase Mroavčíkovho odchodu zo Slovákov na konte iba Miroslav Karhan.
Trénerská kariéra
Po ukončení hráčskej kariéry sa z Moravčík stal tréner. Viedol slovenský reprezentačný tím do 16 rokov. V jesennej časti sezóny 2008-09 bol trénerom prvoligového ViOn-u Zlaté Moravce.
Úspechy
Futbalista roka v Československu 1992
Slovenský futbalista roka: 2001
Futbalista desaťročia na Slovensku
Účastník MS 1990 v Taliansku
Majster Škótska: 2001, 2002
Škótsky pohár: 2001
Pohár Intertoto UEFA: 1997