Obec Hamuliakovo je priam stvorené na šport. Už samotná poloha obce vytvára vynikajúce podmienky na pohyb. Popri cyklistike na medzinárodnej cyklistickej trase Passau- Komárno, ako aj na vnútroštátnej, Senec-Hamuliakovo, sú tu ideálne podmienky na korčulovanie, beh, futbal, volejbal, tenis či squash. Multifunkčná telocvičňa a športový štadión poskytuje priestor pre každého. Pozrite si našu bohatú ponuku športových možností v obci Hamuliakovo!

Viacúčelová telocvičňa

Srdečne víta všetkých športovcov viacúčelová telocvičňa v centre našej obce. Využite priestory telocvične na volejal, basketbal, futbal, hádzaná, badminton, stolný tenis atď. Každoročne, hlavne v zimnom období sa usporadúvajú vo viacúčelovej telocvični futbalové turnaje, ktoré sa tešia veľkej návštevnosti fanúšikov.

Kontaktná osoba ohľadne prenájmu telocvične:
Jozef Nagy (správca)
Mobil: 0905 747 337
Tel.: 02 45 646 724

Športové kluby v Hamuliakove

Futbalový klub ŠK Hamuliakovo

Futbalový klub dospelých

Kliknite sem

Futbalový klub FK Šamorín – Hamuliakovo

Futbalový klub detí od 4 do 18 rokov v 8 vekových kategóriách na futbalovom ihrisku v Hamuliakove

Kliknite sem

Hokejová hala Hamíkovo

Zimný štadión je určený na hokejové zápasy a turnaje, tréningy, krasokorčuľovanie, verejné korčuľovanie a na prenájom ľadovej plochy.

Verejné korčuľovanie zvyčajne v sobotu a/alebo v nedeľu v poobedňajších hodinách (dieťa 1€, dospelý 2€)

Kliknite sem

Hokejový oddiel a krasokorčuliarsky oddiel

Kliknite sem

Squashová hala

Hala sa nachádza v priestoroch viacúčelovej telocvični v centre obce. Je každý deň otvorená od 10.00 do 22.00 (Cenník: 7Eur/hodina pre dospelých, 6Eur/hodina pre študentov, vrátane zapožičania rakety a lopty). Viac info Kliknite sem

Cyklistická trasa

Cieľom projektu bolo rozšíriť možnosti turistického ruchu v obciach Regionálneho združenia Podunajsko, skvalitnením a zlepšením možností pre čoraz hojnejšiu skupinu turistov – cyklistov. Táto moderná forma športovania a relaxu spája telesné využitie s krásami cestovania a spoznávaním regiónu. Oblasť Podunajska láka množstvom atrakcií, od možnosti kúpania na jazerách v Senci a štrkoviskách v jeho okolí, po kultúrne, spoločenské a športové akcie v jednotlivých obciach.