Oznamujeme obyvateľom, že ambulancia všeobecného lekára bude 25. a 29. novembra (štvrtok a pondelok) z dôvodu čerpania dovolenky zatvorená. Akútne stavy ošetria v zdravotnom centre v Dunajskej Lužnej. Zavolať môžete na č.tel.: 0948 747 501.

Pri kontakte s miestnou ambulanciou žiadame pacientov, aby na svoje požiadavky prednostne využívali poštovú schránku na vchodových dverách. Tým urýchlite vybavovanie žiadostí a vyhnete sa zbytočnému osobnému kontaktu. Môžete využiť aj mailovú komunikáciu akoniarova@milosrdni.sk .

_____________________________________________________________________________________

Értesítjük a lakosságot, hogy a körzeti orvos november 25.-én és 29.-án (csütörtökön és hétfőn) szabadságolás miatt nem rendel. Sürgős esetben a Dun.Lužná-i egészségügyi központban helyettesítenek. Elérhető a 0948 747 501-es telefonszámon.

Továbbá kérjük a lakosságot, hogy a helyi rendelővel való kapcsolatra főleg az ajtón levő postaládát használják ki, ezzel meggyorsítják az ügyintézést és elkerülik a felesleges személyes kontaktust. Igénybe vehetik az internetes kommunikációt is az akoniarova@milosrdni.sk címen.